Nieuws

Radio Veronica-luisteraar Jeroen (46) uit Almere neemt ochtendshow van Gerard Ekdom over

Een droom komt uit voor luisteraar Jeroen (46) uit Almere. Hij presenteert op vrijdag 18 september Ekdom in de Morgen op Radio Veronica. Dit maakte Gerard Ekdom vrijdagochtend bekend tijdens de finale, waarin vier luisteraars de strijd aangingen om de Ekdoms plek achter de microfoon. 

Tijdens de uitzending reageerde luisteraar Jeroen uitgelaten op zijn winst: “Ik moet even bijkomen. Wat leuk, dankjewel!" Hij bedankte de luisteraars voor het stemmen en wilde daarna graag van Ekdom weten: "Ik heb een hele belangrijke vraag: krijg ik ook jouw parkeerplek?" Sidekick Max Schuiling haakte hier direct op in door te zeggen dat Jeroen ook Ekdoms auto krijgt. "Daar wordt nog een vergadering over gehouden, volgende week", reageerde Ekdom. Jeroen presenteert op vrijdag 18 september vanaf 6.00 uur de ochtendshow en zal dan ook de finaledag van de Radio Veronica Top 3000 aftrappen. 

Het fragment van het winmoment is te downloaden via deze link: https://we.tl/t-LDpujBQzTKVjit6D

De vier overgebleven kandidaten waren vandaag allemaal in de Radio Veronica-studio aanwezig tijdens het programma 'Ekdom in de Morgen'. In de uitzending kregen zij de kans om hun presentatietalent te laten horen en Gerard Ekdom én de luisteraars met een pitch te overtuigen dat zij zijn plek achter de microfoon verdienden. De luisteraars hadden uiteindelijk het laatste woord: dankzij hun stemmen werd Jeroen de winnaar.

De afgelopen weken konden Radio Veronica-luisteraars meedoen aan de actie door te stemmen op hun favoriete nummers voor de Top 3000. Uit alle deelnemers werden uiteindelijk vier finalisten geselecteerd: Abel (16) uit Eerbeek, Britt (55) uit Noordwijk, Dione (21) uit Barneveld en Jeroen (46) uit Almere.

Ekdom in de Morgen is iedere werkdag van 06.00 tot 10.00 uur te horen op Radio Veronica.